509 509 976 agart@agart.eu
W obecnych czasach walka o klienta stała się dla większości firm jedną z ważniejszych czynności, która ma za zadanie wykorzystanie niemal każdego sposobu na dotarcie do klienta oraz zatrzymanie go przy sobie. Jedną z takich form zintegrowania się z potencjalnym jak i obecnym klientem jest kalendarz firmowy.

Kalendarz, którym obdarowujemy naszego klienta nie powinien być zbyt pospolity. Dobrze jest, aby charakteryzował się ciekawym, a wręcz wyszukanym wzornictwem jak i solidnym sposobem wykonania. Stanowi gadżet, który ma służyć właścicielowi co najmniej 12 miesięcy. W swojej ofercie posiadamy kalendarze w różnych formach i rozmiarach, które idealnie nadają się do połączenia funkcji dekoracyjnej oraz użytkowej, a po oznakowaniu stają się idealnym nośnikiem reklamy.

 

Kalendarz książkowy jest wytrzymałym, eleganckim i bardzo poręcznym produktem. Świetnie sprawdza się jako pomoc podczas planowania spotkań i prowadzenia notatek w delegacji. Dodatkowo dzięki dużej możliwości personalizacji jest idealny jako wyjątkowy gadżet reklamowy.

Sprawdź gotowe wzory (katalog 1)

Sprawdź gotowe wzory (katalog 2)

Sprawdź prestiżowe kalendarze

Kalendarze trójdzielne stanowią niezbędnik w każdym biurze, który dzięki czytelnemu kalendarium jest najpopularniejszym, a co za tym idzie najczęściej używanym kalendarzem ściennym.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na właśnie taki kalendarz to możemy go wykonać z wykorzystaniem gotowych motywów na główkę lub stworzyć spersonalizowany autorski projekt związany z działalnością waszej firmy lub waszym produktem.

Sprawdź gotowe wzory kalendarzy (katalog 1)

Sprawdź gotowe wzory kalendarzy (katalog 2)

Kalendarz plakatowy to wyjątkowo tani, a przy tym zaskakująco skuteczny sposób prowadzenia marketingu. Cechą charakterystyczną właśnie takich kalendarzy jest duże zdjęcie, które w bardzo ekspansywny sposób promuje wasz produkt lub firmę, a przy tym jest fajnym elementem dekoracyjnym pomieszczenia w którym będzie wisiał przez rok.

Sprawdź ofertę kalendarzy (katalog 1)

Sprawdź ofertę kalendarzy (katalog 2)

Funkcje jakie spełnia taki kalendarz to przede wszystkim estetyka i funkcjonalność. Tak samo jak kalendarz plakatowy jest elementem dekoracyjnym jak i świetnym nośnikiem reklamowym.

Możemy zaproponować państwu kalendarz trzynastoplanszowy oraz siedmioplanszowy, gdzie na każdej stronie jest osobny motyw reklamowy. Posiadamy również w ofercie kalendarze z gotowymi motywami o najróżniejszej tematyce.

Sprawdź ofertę kalendarzy (katalog 1)

Sprawdź ofertę kalendarzy (katalog 2)

Kartki świąteczne i noworoczne to podarek, który poza okazaniem wdzięczności za owocną współpracę czy umocnienia dobrych relacji z klientami ma funkcję promocyjną za sprawą niezwykle estetycznej jak i tradycyjnej formy.

W naszej ofercie odnajdą Państwo najnowsze gotowe wzory, gdzie dostępne są motywy i style pasujące do praktycznie każdego typu działalności.

Sprawdź dostępne wzory

KROK PO KROKU – JAK DZIAŁAMY

1. KONTAKT I OMÓWIENIE

Skontaktuj się z nami i przekaż nam czego poszukujesz. Im więcej informacji uzyskamy na tym etapie tym  szybciej przedstawimy naszą ofertę.

2. PRZEDSTAWIMY OFERTĘ

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb, przedstawimy najlepiej dopasowaną ofertę. Może zaproponujemy Tobie rozwiązania których nie brałeś jeszcze pod uwagę!

3. DOGRYWAMY SZCZEGÓŁY

Tu zazwyczaj następuje etap negocjacji cenowych – TAK! jesteśmy otwarci na negocjacje. Ustalamy szczegóły zlecenia, wystawiamy zamówienie i bierzemy się do pracy.

4. REALIZACJA ZLECENIA

Realizujemy dla Ciebie zlecenie. Po jego zakończeniu zapytamy czy jesteś zadowolony. Na koniec poprosimy abyś nas polecił innym!

To jak? Zainteresowany? Skontaktuj się z Nami!

  +48 509 509 976