509 509 976 agart@agart.eu

Gadżety reklamowe są uznawane jako jedna z lepszych form promocji, a co za tym idzie skutecznego związania obecnego jak również przyszłego klienta z Waszą firmą czy marką. Stanowią niedrogie, a ponadto skuteczne w długofalowej perspektywie nośniki informacji. Obdarowana osoba każdego dnia korzysta z długopisu, pendrive’a, kubka czy też parasola i w taki oto sposób logo lub inny element graficzny pozwiązany z Waszą marką, który jest umieszczony na gadżecie reklamowym, pozostaje z osobą obdarowaną tworząc pozytywne skojarzenia z promowaną firmą czy wydarzeniem.

W naszej ofercie posiadamy również stylowe gadżety dla firm. Jeżeli chcecie, aby Wasza marka była bardziej rozpoznawalna na rynku to ekskluzywny upominek reklamowy będzie najlepszym pomysłem. Kiedy podejmiecie decyzję co do typu gadżetów i ich oznakowania to zapraszamy do nas, gdzie nasi pracownicy chętnie pomogą, podzielą się doświadczeniem i zaproponują dla Was odpowiednie modele.

Gadżety reklamowe są uznawane jako jedna z lepszych form promocji, a co za tym idzie skutecznego związania obecnego jak również przyszłego klienta z Waszą firma czy marką. Stanowią niedrogie, a ponadto skuteczne w długofalowej perspektywie nośniki informacji. Obdarowana osoba na ogół każdego dnia korzysta z długopisu, pendrive’a, kubka czy też parasola i w taki oto sposób logo lub inny element graficzny związany z wasza marką, które jest umieszczony na gadżecie reklamowym pozostaje z osoba obdarowaną tworząc pozytywne skojarzenia w jego podejściu oraz jego najbliższego otoczenia.

W naszej ofercie posiadamy również stylowe gadżety dla firm. Jeżeli chcecie aby Wasza marka była bardziej rozpoznawalna na rynku to ekskluzywny upominek reklamowy będzie najlepszym pomysłem. Jeżeli już podejmiecie decyzję co do wyboru gadżetów i ich oznakowania to zapraszamy do nas a nasi pracownicy chętnie pomogą i wybiorą z wami odpowiedni gadżet dla waszych klientów.

Klasyczny upominek do masowego rozdawania – popularny i tani nośnik reklamy, który stanowi niezbędny element pakietu materiałów identyfikacji marki.

W swojej ofercie posiadamy:

 • Długopisy metalowe pod grawer
 • Długopisy plastikowe pod nadruk
 • Markowe artykuły piśmiennicze firm: Parker, Waterman i inne
 • Ołówki reklamowe
 • Zestawy piśmiennicze

 

POPULARNE WZORY >

Pamięci USB wyróżniają się z szeregu tradycyjnych upominków reklamowych, przez co coraz częściej zostają wybierane jako gadżet dla klientów. Praktyczne, użytkowe, wykorzystywane w codziennej pracy, chociażby jako dysk wymienny.

W swojej ofercie posiadamy:

 • Klasyczne pendrivy
 • Pendrive w kształcie karty
 • Pendrivy na zamówienie
 • Pendrive OTG
 • Powerbanki

 

DOSTĘPNE WZORY >

Nie ma to jak gorąca kawa w ulubionym kubku z logiem Twojej firmy. Gadżet codziennego użytku na który klient spogląda kilka razy w ciągu dnia.

W swojej ofercie posiadamy:

 • Kubki ceramiczne pod nadruk
 • Kubki szklane
 • Kubki termiczne
 • Filiżanki
 • Zestawy
 • Kufle

 

DOSTĘPNE KUBKI >

Gadżety reklamowe to ponad 50 tyś produktów na rynku od breloczków i spinek po ekskluzywną galanterię. Zapraszamy do zapoznania się w kilkoma ogólnymi katalogami upominków reklamowych, w których znajdą Państwo produkty w różnorodnych kategoriach:

agart reklamy gadzety m-collectionagart reklamy gadzety personaagart reklamy gadzety blue collectionagart reklama gadzety royal design

Dobierając odpowiednie gadżety, które posłużą do promocji firmy, przeprowadzamy wnikliwą analizę konfrontując Państwa oczekiwania i preferencje z naszą wiedzą i doświadczeniem. Wspólnie ustalamy, które gadżety będą najlepsze i najskuteczniej sprawdzą się w promocji Państwa firmy. Przedstawiając szczegółowe podsumowanie wykonujemy kosztorys, a następnie przed ostateczną akceptacją wykonujemy zestaw wizualizacji i przystępujemy do realizacji zlecenia. W trakcie znakowania gadżetów dokładamy wszelkich starań, aby efekt finalny był właśnie taki jaki sobie Państwo zaplanowali.

Naszym podstawowym rynkiem działania są Kielce i województwo świętokrzyskie, niemniej jednak obsługujemy również klientów z Krakowa, Wałbrzycha, Wrocławia i Warszawy oraz z innych zakątków naszego kraju.